Gdzie?

Karkonosze

Oxygene Sport Academy to sportowe miejsce w sercu Karkonoszy.

8 lat

w branży

Nasza bogata i specjalnie przygotowana sportowa oferta od ponad 8 lat zadowala nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jesteśmy przekonani, że

Zdrowie i sprawność człowieka definiowana jest przez różnorodność i stopień zaawansowania sportów, jakie uprawia. Otwórz się na nowe aktywności i ucz się ich z wykwalifikowaną kadrą OXYGENE. Pływanie, narciarstwo, fitness, turystyka aktywna - dołącz do nas!

dlaczego My?

Wybierz nas

01

Z nami przeżyjesz nowe doświadczenia i poszerzysz swoje sportowe horyzonty.

W bezpieczny sposób wprowadzimy Cię w świat górskich aktywności. Nauczymy Cię jeździć na nartach, biegówkach i snowboardzie.

03

Bardziej ambitnych, szukających bliższej relacji z otaczającą przyrodą zabierzemy na zimowe wysokogórskie wycieczki. Przeszkolimy jak wykorzystywać specjalistyczny sprzęt: raki, rakiety śnieżne i skitury.

04

Latem zabierzemy Cię w skały, gdzie nabędziesz podstawowe i zaawansowane umiejętności wspinaczkowe. Przełamiesz swoje słabości, ograniczenia i bariery.

Wprowadzimy Cię w piękno podwodnego świata nauczymy bezpieczeństwa, samodzielności i zasad partnerstwa w nurkowaniu.

06

Zarazimy Cię miłością do sportów wodnych. Nauczymy pływać i udoskonalimy Twoją technikę pływania.

Na naszych Survivalowych wykładach nauczymy Cię jak radzić sobie w skrajnie ekstremalnych warunkach. Jak przezwyciężać swoje słabości, współpracować w grupie, jak radzić sobie z brakiem odwagi i lękiem.

08

Jesteś w dobrych rękach do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 20 wykwalifikowanych instruktorów, którzy na prawdę kochają to, co robią. Opieka fachowego trenera i zajęcia w niewielkich grupach to gwarancja efektywności i bezpieczeństwa.

09

Oxygene Sport Academy to również dostęp do wielu kursów instruktorskich i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

10

W naszych wypożyczalniach sprzętu sportowego wypożyczysz, kupisz i przetestujesz wysokiej klasy sprzęt narciarski i rowery.

11

W naszym profesjonalnym serwisie serwisujesz i zregenerujesz swoje narty, deski i rowery.

A nasz transport górski zawiezie wszędzie tam, gdzie poniesie Cię wyobraźnia.

Twoja pasja czeka aż dogoni ją odwaga.

Maciej
Myśków

Założycielem szkoły Oxygene jest Maciej Myśków

Człowiek o wielkim sercu i jeszcze większej pasji do sportu oraz wszelakiej aktywności fizycznej.

Absolwent 3 szkół wyższych. Instruktor, szkoleniowiec, wykładowca. Trener personalny, dietetyk kliniczny i sportowy z wieloletnim doświadczeniem.

Podróżnik, instruktor turystyki rowerowej, globtroter i poszukiwacz ekstremalnych przygód. Przeszedł dziesiątki szkoleń przydatnych w ratownictwie specjalistycznym, wodnym i zarządzaniu antykryzysowym.

Jest zawodowym ratownikiem wodnym i członkiem ochotniczej straży pożarnej. Posiada uprawnienia instruktora technik linowych, operatora łodzi silnikowych i sprzętu wysokościowego, instruktora pierwszej pomocy przedmedycznej i instruktora ratownictwa wodnego.

Od najmłodszych lat jest wielkim fascynatem sportów walki. Przynależąc do IMCF Modern Combat i Polskiego Związku Ju-jitsu posiada czarny pas 4 dan Ju-jitsu i 2 dan Military Combat. Ukończył wiele szkoleń związanych z ochroną osób i mienia. Jest instruktorem taktyk i technik interwencyjnych. Posiada licencję ochrony II stopnia, kierownika imprez masowych oraz ochrony VIP. Wykładowca na kursach instruktorskich: ćwiczeń siłowych, nowoczesnych form gimnastyki, trenerów personalnych i narciarstwa zjazdowego.

Po ponad 15 latach spędzonych na szkoleniach, ciężkich treningach, nagminnej pracy po godzinach i częstego brania za dużo na głowę. Zrozumiał, że niestety nie można być wszędzie i zrobić wszystkiego. Założył rodzinę. Postanowił zwolnić tempo, złapać harmonię i oddać się nowej pasji jaką jest poznawanie ludzkiego organizmu oraz jego prawdziwych możliwości. Aktualnie studiuje 2 kierunki na Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej.

Licencje i KURSY

Dyplomy I CERTYFIKATY

Aleksandra
nowak

Sercem Oxygene’a jest Aleksandra Nowak

Kobieta o wielkiej empatii i jeszcze twardszym charakterze. Pasjonatka pływania, nurkowania i narciarstwa. Matka dwójki wspaniałych dzieci.

Po za prowadzeniem firmy i rodzinnego domu w wolnej chwili daje upust swojemu artystycznemu wnętrzu. Upiększa kobiety podkreślając ich naturalne piękno metodą PMU (Permanent Make Up Artist).