Kurs Ratownika wodnego

Cena KURSU
1 750 zł1 200 zł

Opis

Lubisz nieść pomoc innym? Pływanie to Twoja pasja? Przejdź niezbędne szkolenie! Zamień pasję w pracę i czerp z niej przyjemność i satysfakcję!

Zdobądź nowy i ciekawy zawód. Naucz się ratować ludzkie życie.

Więcej informacji

Zawód ratownika wodnego jest niezwykle odpowiedzialny i wymaga dużych umiejętności, jednak jest również wyjątkowo satysfakcjonujący. Zadaniem osoby podejmującej tę pracę jest ratowanie ludzkiego życia, co samo w sobie jest dużą wartością.

Pod czas szkolenia stawiamy przede wszystkim na praktykę i różnorodność technik nauczania. Chcemy, aby nasi kursanci byli w jak największym stopniu przygotowani do różnorodnych scenariuszy pracy na stanowisku ratownika wodnego. Uczestnicy naszych szkoleń nie tylko zdobywają cenną wiedzę i rozwijają umiejętności, bardzo często pokonują również swoje słabości.

PROGRAM

Program szkolenia składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uczymy akcji ratunkowych w różnych wariantach oraz organizacji pracy ratowników wodnych. Zajęcia odbywają się na pływalniach oraz wodach otwartych.

Szczegółowy harmonogram wysyłamy na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia.

DOSTĘPNE Terminy
Miejsce Termin
Jelenia Góra 20.05 - 24.05.2021
Jelenia Góra 24.06 - 28.06.2021
Jelenia Góra 15.07 - 19.07.2021
Wymagania

Bardzo dobra umiejętność pływania.

Uzyskane Uprawnienia

W celu zdobycia uprawnień do wykonywania zawodu ratownika wodnego, po ukończeniu szkolenia ratowników wodnych należy dodatkowo ukończyć: KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Dodatkowy patent np.: STERNIK MOTOROWODNY / PATENT PŁETWONURKA / INSTRUKTOR PŁYWANIA. Prowadzimy wszystkie szkolenia wymagane do uzyskania uprawnień.

CENA KURSU

(warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 400 zł)

*W cenę wliczone są wszelkie koszty związane z wejściem na właściwe obiekty, przygotowaniem materiałów, wydaniem certyfikatu, legitymacji bądź dyplomu. Za dodatkową opłatą można uzyskać te dokumenty w języku angielskim.

Zapisz się już dziś!

Ilość miejsc ograniczona.

Partnerzy
New quality of ski service
Osada Śnieżka Lake Hill Norweska Dolina Sun&Snow Green Mountain Green Apartments
Five Seasons Szrenicowy Dwór Willa Lena Las Hotel Pałac Wojanów SKIMU Mala Upa Studio Photography
Partner Techniczny
Scott Qayron Apache Arena Jel-Bike Fox MTB