Kurs Ratownika wodnego

Cena KURSU
1 750 zł1 200 zł

Opis

Lubisz nieść pomoc innym? Pływanie to Twoja pasja? Przejdź niezbędne szkolenie! Zamień pasję w pracę i czerp z niej przyjemność i satysfakcję!

Zdobądź nowy i ciekawy zawód. Naucz się ratować ludzkie życie.

Więcej informacji

Zawód ratownika wodnego jest niezwykle odpowiedzialny i wymaga dużych umiejętności, jednak jest również wyjątkowo satysfakcjonujący. Zadaniem osoby podejmującej tę pracę jest ratowanie ludzkiego życia, co samo w sobie jest dużą wartością.

Pod czas szkolenia stawiamy przede wszystkim na praktykę i różnorodność technik nauczania. Chcemy, aby nasi kursanci byli w jak największym stopniu przygotowani do różnorodnych scenariuszy pracy na stanowisku ratownika wodnego. Uczestnicy naszych szkoleń nie tylko zdobywają cenną wiedzę i rozwijają umiejętności, bardzo często pokonują również swoje słabości.

PROGRAM

Program szkolenia składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uczymy akcji ratunkowych w różnych wariantach oraz organizacji pracy ratowników wodnych. Zajęcia odbywają się na pływalniach oraz wodach otwartych.

Szczegółowy harmonogram wysyłamy na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia.

DOSTĘPNE Terminy
Miejsce Termin
Jelenia Góra 06.01 - 10.01.2022
Jelenia Góra 14.03 - 18.03.2022
Jelenia Góra 18.04 - 22.04.2022
Wymagania

Bardzo dobra umiejętność pływania.

Uzyskane Uprawnienia

W celu zdobycia uprawnień do wykonywania zawodu ratownika wodnego, po ukończeniu szkolenia ratowników wodnych należy dodatkowo ukończyć: KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Dodatkowy patent np.: STERNIK MOTOROWODNY / PATENT PŁETWONURKA / INSTRUKTOR PŁYWANIA. Prowadzimy wszystkie szkolenia wymagane do uzyskania uprawnień.

CENA KURSU

(warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 400 zł)

*W cenę wliczone są wszelkie koszty związane z wejściem na właściwe obiekty, przygotowaniem materiałów, wydaniem certyfikatu, legitymacji bądź dyplomu. Za dodatkową opłatą można uzyskać te dokumenty w języku angielskim.

Zapisz się już dziś!

Ilość miejsc ograniczona.

Partnerzy
New quality of ski service
Osada Śnieżka Lake Hill Lake Hill Las Hotel
Willa Lena Pałac Wojanów SKIMU Mala Upa Studio Photography
Partner Techniczny
Qayron Apache Arena Jel-Bike Fox MTB