Kurs trenera personalnego

Cena KURSU
4 500 zł2 000 zł

Opis

Na rynku istnieje ogromna ilość placówek kształcących trenerów personalnych. Wiele z nich oferuje dobre szkolenia. Jednak bycie tylko „dobrym” w dzisiejszych czasach nie wystarczy. Jeśli chcesz być zaliczany do najlepszych, to ukończ kurs, który sprosta twoim oczekiwaniom, a nie tylko da Ci niezbędny certyfikat.

Autorski projekt łączący elementy dietetyki, treningu siłowego, funkcjonalnego, crossfit, kettlebell, stabilizacji i mobilizacji.

Więcej informacji

Zawód trenera został uwolniony w 2013 roku, co spowodowało, że certyfikaty i legitymacje trenerskie można kupić nawet na e-kursach. Efektem tego jest całkowite odejście pracodawców (duże sieci klubów fitness, studia treningu personalnego) od przyjmowania nowych trenerów na podstawie dyplomów.

Również indywidualni klienci zorientowali się, że ogromna rzesza trenerów to ludzie po 6 dniowych szkoleniach realizowanych przez byłych kulturystów i amatorów sportów siłowych. Programy tych szkoleń często nie nadążają za zmieniającymi się potrzebami klientów, którzy co raz częściej są świadomi swoich oczekiwań względem Trenera Personalnego.

Standardem w klubach jest okres próbny, w którym trener musi wykazać się, nie tylko wiedzą z zakresu treningu i dietetyki, ale również obsługą klienta na najwyższym poziomie. To ona gwarantuje dobre wyniki finansowe klubu jak i trenera. Trening personalny jest usługą ekskluzywną i już od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, każde słowo i gest, ma wpływ na to czy klient zdecyduje się z nami pracować czy wybierze innego trenera.

PROGRAM

1. Podstawy anatomii i biomechaniki oraz fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego

2. Teoria sportu

3. Metody treningowe

4. Podstawowe zasady treningowe

5. Zasób ćwiczeń z wykorzystaniem maszyn i wolnego ciężaru

6. Technika asekuracji ćwiczącego

7. Sposoby korygowania błędów

8. Propozycje wykorzystania sprzętu cardio

9. Adaptacja treningowa oraz planowanie i programowanie ćwiczeń

10. Pierwsza pomoc i postępowanie w sytuacjach zagrożenia w klubie fitness

11. Jak zaistnieć i utrzymać się na na rynku w branży fitness

12. Warsztaty treningowe: trening siłowy, crossfit, ketlebell, mobility i stability

DOSTĘPNE Terminy
Miejsce Termin
Jelenia Góra 06.05 - 28.05.2020
Jelenia Góra 28.10 - 19.11.2020
Wymagania

Wykształcenie średnie. Kurs dedykowany jest trenerom i instruktorom siłowni, kulturystyki, absolwentom AWF, osobom chcącym zdobyć zawód trenera personalnego.

Uzyskane Uprawnienia

Po zakończeniu kursu, zdaniu egzaminu końcowego oraz odbyciu praktyk uczestnicy otrzymują tytuł trenera personalnego potwierdzony legitymacją, która uprawnia do prowadzenia wszystkich zajęć w zakresie specjalności i prowadzenia działalności zarobkowej.

CENA KURSU

(warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 400 zł)

*W cenę wliczone są wszelkie koszty związane z wejściem na właściwe obiekty, przygotowaniem materiałów, wydaniem certyfikatu, legitymacji bądź dyplomu. Za dodatkową opłatą można uzyskać te dokumenty w języku angielskim.

Podsumowanie

Gdybyś chciał odbyć wszystkie szkolenia z naszej oferty w różnych szkołach, to ich łączny koszt przekroczyłby 4 500 zł!

Właśnie, dlatego zaprosiliśmy do współpracy specjalistów z różnych dziedzin, aby możliwie urozmaicić Twoją wiedzę i dać Ci dobrą podstawę do prowadzenia treningów personalnych.

Zapisz się już dziś!

Ilość miejsc ograniczona.

Partnerzy
New quality of ski service
Osada Śnieżka Lake Hill Lake Hill Las Hotel
Willa Lena Pałac Wojanów SKIMU Mala Upa Studio Photography
Partner Techniczny
Qayron Apache Arena Jel-Bike Fox MTB