Wypożyczalnia rowerów

Opis

Szukasz nowoczesnego i niezawodnego sprzętu, na którym wybierzesz się na daleką wycieczkę z całą rodziną? Chcesz przetestować rowery z górnej półki w ich naturalnym środowisku? W takim razie doskonale trafiłeś. W naszej wypożyczalni znajdziesz rowery wysokiej klasy.

Dysponujemy ponad 30-ma rowerami górskimi różnych marek. W tym elektrycznymi i full suspension. W puli rowerów testowych znaleźć można modele górskie z pełnym zawieszeniem w systemie Maestro, typu Off – Road z serii Trail.

Co oferujemy?
 • Szeroki wybór rowerów

  Ponad 30 rowerów górskich różych marek w tym elektryczne (E-Bike), full suspension.

 • Nowe modele

  Najnowsze modele z kolekcji.

 • Transport gratis

  Przy wypożyczeniu minimum trzech rowerów transport na terenie Szklarskiej Poręby bez dodatkowych kosztów.

 • Testowanie rowerów

  Poczuj się jak profesjonalista sprawdzając możliwości rowerów w ich warunkach naturalnych.

Jaki rower wybrać?

Przy wyborze określonego typu roweru musisz sobie zadać ważne pytanie – w jakim celu będziesz wykorzystywać sprzęt? Będzie to głównie jazda po mieście czy raczej weekendowa wycieczka w terenie? Stawiasz na uniwersalność czy na specjalizację? Zależy Ci na sportowych osiągach czy też komforcie jazdy i niezawodności? Po odpowiedzi na te pytania, zastanów się nad wyborem typu roweru, a następnie nad jego konkretnym modelem.

Strefy dla rowerów

W trosce o naszych klientów wprowadziliśmy podział na strefy, który ma na celu ułatwić wybór właściwego modelu w rozsądnej cenie. To sprawia, że podjęcie decyzji jest niezwykle łatwe.

Rowery ze strefy VIP są przeznaczone dla osób, które stawiają wysokie oczekiwania co do bezpieczeństwa i wygody, ponieważ zastosowane w nich zaawansowania techniczne zapewnią imponującą prędkość nie tracąc kontroli. Rowery elektryczne to idealny wstęp do jazdy po singletrackach. Silnik zapewnia wspomaganie do 350 procent, regulowany jednym przyciskiem. Akumulator 500 Wh pozwala pokonywać dłuższe dystanse i doświadczać więcej. W tym elektrycznymi i full suspension. W puli rowerów testowych znaleźć można modele górskie z pełnym zawieszeniem w systemie Maestro, typu Off – Road.

od 180 zł/ dzień
od 150 zł/ do 3h

Rowery ze strefy PREMIUM charakteryzuje się dużym skokiem zawieszenia i agresywną geometrią, dzięki czemu poradzisz sobie na trudnych szklakach oraz podczas weekendowych wypraw enduro.Te rowery wyselekcjonowane są z myślą o zabawie na szlaku. Niezależnie od tego, czy to krótka i kręta ścieżka czy całodzienna wyprawa w góry. Rowery trailowe charakteryzują się lekkością podjazdu przy zachowaniu jak najlepszych możliwości zjazdowych.

od 140 zł/ dzień
od 120 zł/ do 3h

Rowery ze strefy STANDARD PLUS to doskonałe rozwiązanie na zróżnicowany górski teren oraz leśne maratony. 29er - są idealnym wyborem dla sportowych rowerzystów, którym zależy na szybszym tempie podczas jazdy.Komfort zapewnia większa powierzchnia styku opony z podłożem oraz zdecydowanie mniejszy kąt natarcia względem mijanych na drodze przeszkód. Tym samym pokonamy każdy, nawet najcięższy teren, bez konieczności wkładania w to nadmiernie dużego wysiłku.

od 90 zł/ dzień
od 80 zł/ do 3h

Rowery ze strefy STANDARD to przepustka do górskiej jazdy dla początkujących kolarzy, którzy chcą nieco szybciej pokonywać wzniesienia i oczekują większej wygody na single trackach. Hardtailowa budowa przystosowana do amortyzowanego widelca, zapewnia komfort pokonywania wyboistych ścieżek, a koła 27,5 cali zapewniają równowagę pomiędzy prędkością a kontrolą.

od 60 zł/ dzień
od 50 zł/ do 3h

Rowery JUNIOR to rowery przeznaczone dla dzieci doskonalących swoje umiejętności. W tej kategorii znajdują się rowery wzorowane na dorosłych modelach.

od 50 zł/ dzień
od 40 zł/ do 3h
Na terenie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo myjnię i samoobsługową stację napraw rowerów.

(przy większej usterce możecie państwo skorzystać z profesjonalnego serwisu - cena do uzgodnienia)

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni Oxygene.

Rezerwacji dokonać można telefonicznie lub w wypożyczalni.

Podczas wypożyczenia należy posiadać przy sobie dwa aktualne dokumenty tożsamości ze zdjęciem.

Opłata za wypożyczenie roweru oraz kaucja w wysokości 200 - 500 zł pobierana jest z góry. Przyjmujemy płatność gotówką lub kartą płatniczą.

Zobacz pełny regulamin
Znajdziesz nasz w najbardziej urokliwym miejscu Szklarskiej Poręby.
Na terenie luksusowych apartamentów Norweskiej Doliny.
Skontaktuj się z nami
Akademia Aktywności Oxygene